U prvom kolu baraža pobeda i poraz

U nedelju 12.05. naš klub je imao dva predstavnika u plej ofu. Pionirsku ekipu i ekipu mlađih pionira.

Pioniri su igrali prvi meč protiv ekipe KK Beostars i u gostima pobedili rezultatom 52:65. Od samog početka meča i rezultata 13:0, naši momci su kontrolisali rezultat koji je u jednom momentu iznosio i 24 razlike. Protivnik se nije predavao i uspeo je da smanji razliku do kraja meča. Evidentna je bila razlika u kvalitetu, ali nismo smeli da se opustimo i dozvolimo protivniku da smanji razliku. U revanš meču koji je na programu u četvrtak u 21:15h u O.Š.Stari Grad, moramo igrati maksimalno svih 40 minuta.

Istog dana mlađi pioniri su ugostili ekipu KK Zvezdara Crony, i doživeli ubedljiv poraz rezultatom 25:49. Iako je poluvreme završeno rezultatom 12:18, u drugom poluvremenu nismo imali snage da se odupremo snažnoj odbrani protivnika koji je na kraju zasluženo slavio ubedljivim rezultatom, iako to nije bio realan odnos snaga na parketu. U subotu 18.05. našu ekipu očekuje revanš meč u kome moramo prikazati bolju partiju.