Pioniri pružili jak otpor Zemuncima

30.10.2012. u Zemunu naši pioniri su odigrali prvu utakmicu u grupi. Protivnik je bila ekipa KK Zemun. Kvalitetna ekipa Zemuna koja će se sigurno ove godine boriti za jednu od medalja u pionirskoj konkurenciji, bila je bolja od naše ekipe. Rezultat utakmice je bio 90:58 u korist domaćih. Rezultat nije pravo merilo odnosa snaga, pogotovo kada se uzme u obzir da su druga i treća četvrtina završene nerešenim rezultatom. Prva četvrtina je bila najveći problem za našu ekipu, pošto smo ušli u utakmicu sa previše respekta prema protivniku i nismo pronašli dobra rešenja ni u odbrani ni u napadu.  Druga i treća četvrtina treba da budu model kako treba da izgleda naša igra. Naši dečaci zaslužuju pohvale za taj period igre. Ostaje nam da se spremamo za narednog protvinika u grupi, ekipu KK Zmaj. Tom pobedom bi otvorili vrata za plasmanu u drugu ligu.