Mlađi pioniri završili prvi deo takmičenja

Mlađi pioniri odigrali poslednju utakmicu u prvom delu lige. U poslednjem kolu gostovali su ekipi Okk Beograd. Rezultat utakmice je bio 43:29. Opet je ključ poraza bilo loše prvo poluvreme, dok smo drugo poluvreme odigrali bolje i pobedili taj deo igre, ali to nije bilo dovoljno da se zabeleži pobeda. Naša ekipa je zauzela predposlednje mesto u grupi sa skorom od dve pobede i devet poraza. Moglo je biti dosta bolje jer naša ekipa to kvalitetom zaslužuje ali gotovo nijednu utakmicu nismo igrali u kompletnom sastavu. Ovim rezultatom naši mlađi pioniri su se plasirali u regionalnu ligu, koja počinje posle zimskog raspusta. Ostaje nam da dobro treniramo i da u kompletnom sastavu zabeležimo značajnije rezultate.