Kadeti ostvarili važnu pobedu

U nedelju 09.12. u O.Š Stari Grad kadeti su ugostili ekipu KK Zmaj i ostvarili važnu pobedu. Utakmica je završena rezultatom70:63. Naš tim je bio u vođstvu tokom prve tri četvrtine, kada je naše momke krasila dobra igra u odbrani i timska igra u napadu. U četvrtoj četvrtini je došlo do pada koncentracije i slabije igre naše ekipe. To su gosti iskoristili, smanjili razliku i ušlo se u neizvesnu završnicu u zadnjih par minuta meča, gde je naš tim konsolidovao svoje redove, odigrao dosta bolje i priveo utakmicu kraju. Jako važna pobeda našeg tima, ali uz oprez na loš period igre koji ne sme da se ponavlja. Ovo je za naše momke bila druga pobeda u grupi, što je dobar razultat s obzirom da se takmiče sa starijim momcima, ali ne treba se time zadovoljiti, nego uvek želeti više i dati maksimum na svakoj utakmici.