JUNIORI ODLIČNI, KADETI RASTEREĆENO, PIONIRI KOREKTNO

Juniorska ekipa u poslednjem kolu 29.12. gostovala u hali Pinki u Zemunu ekipi KK Borac. Tokom čitavog meča rezultat je bio neizvestan i do samog kraja se nije znao pobednik, na kraju je nedostajalo malo sreće našim momcima da naprave iznenađenje protiv favorizovanog protivnika. Naši momci su zaslužili pohvale za prikazanu igru i borbenost. Rezultat na kraju meča je glasio 71:61 u korist domaćina.

Dan ranije kadetska ekipa je gostovala ekipi KK Mladenovac u rezultatski nevažnom meču s obzirom da je naša ekipa još ranije obezbedila prvo mesto u grupi i učešće u kvalitetnoj ligi. U utakmici u kojoj su najveću minutažu imali igrači koji su imali manje prostora na nekim prethodnim mečevima, kadeti su zabeležili poraz rezultatom 58:49. Moramo napomenuti da su svi igrači ulazili u igru, imali podjednaku minutažu koju su iskoristili na najbolji mogući način i pokazali da klub može ozbiljno da računa na njih u budućnosti.

U subotu 27.12. pionir gostovali ekipi KK Čubura. Rezultat utakmice je bio 67:46 u korist domaćina. S obzirom da je ekipa bila oslabljena ne igranjem nekoliko standardnih igrača, momci su pružili dobar otpor i trudili se maksimalno ali je protivnik ovoga puta bio bolji.